AEK Larnaca

AGF

APOEL

AZ Alkmaar

Aberdeen

Adana Demirspor

Ajax

Alashkert FC

Aqtobe

Ararat Armenia

Aris

Arouca

Aston Villa

Aston Villa/Lille

At. Bilbau

Atlètic CE

Auda

B36 Tórshavn

BATE Borisov

Ballkani

Balzan

Basileia

Beitar Jerusalém

Besiktas

Betis

Birkirkara

Bodo/Glimt

Bohemians 1905

Borac

Brann

Breidablik

Buducnost Podgorica

CSKA 1948

CSKA Sofia

Club Brugge

Club Brugge/PAOK Thessaloniki FC

Cluj

Connah's Quay Nomads

Cosmos

Crusaders

Cukaricki

DAC 1904 Dunajska Streda

Debreceni

Derry City

Differdange

Dila Gori

Dinamo Batumi

Dinamo Minsk

Dinamo Tbilisi

Djurgaarden

Domzale

Drita

Dudelange

Dukagjini

Dundalk

Dynamo Kiev

Dínamo Zagreb

Egnatia

Eintracht Frankfurt

Europa FC

FC Astana

FC Milsami Orhei

FC Santa Coloma

FCI Levadia

FK Arsenal Tivat

FK Panevezys

FK Qabala

FK Sarajevo

FK Struga

FK Vojvodina

Farul

Fenerbahçe

Ferencvaros

Fiorentina

Flora

Genk

Gent

Gjilani

Glentoran

Gzira United

HB Torshavn

HJK

Hacken

Hajduk Split

Haka

Hammarby

Hamrun Spartans

Hapoel Beer Sheva

Haverfordwest

Hearts

Hegelmann

Hibernian

Honka

Inter Escaldes

KA Akureyri

KF Shkendija

KF Tirana

Kalmar FF

Kauno Zalgiris

Kecskeméti TE

Klaksvik

KuPS

La Fiorita

Larne

Lech Poznan

Legia Varsóvia

Levski Sofia

Lille

Lincoln Red Imps

Linfield

Ludogorets

Lugano

Luzern

Maccabi Haifa

Maccabi Tel Aviv

Magpies

Makedonija GP

Maribor

Midtjylland

Molde

NK Celje

Narva Trans

Neftchi

Neman

Nordsjaelland

Olimpija Ljubljana

Olympiacos/Fenerbahce

Olympiakos

Omonia

Ordabasy

Osasuna

Osijek

PAOK

Paide

Partizan Belgrado

Partizani

Penybont

Petrocub

Pogon Szczecin

Preliminary Round Runners-Up

Preliminary Round Winner

Progres Niederkorn

Pyunik

Qarabag

RFS

Raków

Rapid Viena

Riga FC

Rijeka

Rosenborg

SC Dnipro-1

Sabah

Sepsi OSK

Servette

Shamrock Rovers

Sheriff

Shkupi

Slavia Praga

Slovan Bratislava

Spartak Trnava

St. Patrick

Steaua Bucareste

Sturm Graz

Sutjeska

Swift Hesperange

TNS

Tobol Kostanay

Torpedo Kutaisi

Torpedo Zhodino

Tre Penne

Twente

Union St. Gilloise

Urartu

Vaduz

Valmiera FC

Vikingur

Vikingur Reykjavík

Viktoria Plzen

Viktoria Plzen/Fiorentina

Vitória de Guimarães

Vllaznia

Vorskla Poltava

Winner SF 1

Winner SF 2

Zalaegerszeg

Zalgiris

Zeljeznicar

Zilina

Zimbru

Zorya

Zrinjski Mostar

Áustria Viena